NOVATO

NOVATO sp. z o.o. jest czeską firmą produkcyjna-handlową, specjalizującą się w produktach przeznaczonych dla branży remontowo-naprawczej. Oferta spółki skierowana jest przede wszystkim do  zakładów przemysłowych, jak również warsztatów samochodowych, firm transportowych i usługowych oraz instytucji użyteczności publicznej. 

Firma NOVATO działa na rynku od 1994 roku i odnosi stale większe sukcesy. Jej celem jest nie tylko sprzedaż środków przeznaczonych dla branży remontowo-naprawczej, ale także opracowywanie i produkcja środków nowych. Dzięki temu, że asortyment produktów jest stale poszerzany, dzisiaj znaczna ich część znalazła zastosowanie nie tylko zgodnie z ich pierwotnym przeznaczeniem, tj. w dziedzinie napraw, remontów i konserwacji, ale także w takich gałęziach jak produkcja, bezpieczeństwo pracy, ochrona zdrowia pracowników itp.

Produkty podzielone są na następujące grupy:

- Czyszczenie i odtłuszczanie (np. TECHNOSOL, AIRSOL, BARVOJED, NOVALON, NO1)

- Klejenie i uszczelnianie (np. ANAKIT, BIRKOSIT, DUOTMEL, LEPEX)

- Smarowanie (np. MOS, NOVATES, BTS, SIL 100, SMAR SILIKONOWY)

- Produkty specjalne (np. REZOJED, REZOJED ULTRA, NEOS, REZON, ZOS)

- Elektrokonserwacja (np. ELEKTROSOL, UNISPRAY, VULPA)

- Higiena osobista (np. NR, MES, BAS, SMP)

BOMAT jako wyłączny dystrybutor produktów firmy NOVATO działa w oparciu o jej politykę sprzedaży, dlatego oprócz szerokiej gamy wysokiej jakości produktów oferujemy również usługi mające na celu komfort klienta. Należą do nich zarówno wizyta naszego doradcy połączona z pokazem praktycznego wykorzystania naszego asortymentu, jak i kompleksowe doradztwo oraz serwis. Oczywistym jest indywidualne podejście do każdego klienta z celem rozwiązania jego problemów w produkcji oraz innych wspomnianych wcześniej gałęziach, za pomocą szerokiej oferty środków, które sprawdziły się w praktyce.

Klienci stosujący produkty NOVATO doceniają przede wszystkim wyraźne zwiększenie wydajności pracy wynikające z obniżenia kosztów, skrócenia czasu i uproszczenia czynności. 

Cały asortyment oferowanych produktów znajdą Państwo pod adresem: www.novato.cz

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. kom.: 604 302 898